sln10

jubilejná desiata cifra prináša veľa nových aj nenových mien: Jana Krčmárová, Miroslava Kuľková, Miroslav Trimay, Natália Mitková, Erik Kriššák, Lucia Smiešková, Magdaléna Martišková, Anna Bukovínová, Kristína Forgáčová i iba Marianna. nech vám chutí.

slnecnik IX

Obálka & Ilustrácie: Laura Sporerová; Fotografie: Rudolf Baranovič; Poézia: Damián Čataj, Ladislav Lipcsei, Mária Pažmová, Tereza Petrboková; Próza: Anna Bukovinová, Corvus, Daniela Lysá, Rudolf Majtán, Matej Matúš, Veronika Troškiarová; Publicistika: Zoltán Kőrös, Lucia Lenická, Juraj Majtán, Rudolf Majtán, Mária Pažmová, Pavel Turnovský

Slnecnik 8

Obálka a ďalšie ilustrácie dnu i von: Martina Bulková. O zásobu veršov sa postarali Tamara Pribišová, Mark E. Pocha a Zuzana Kuglerová; textperimenty či poviedky: Lenka Sabová, Viktor Krpčiar, Matej Matúš & Tomáš Kučírek; 2. plnotučná dávka cestovateľských zážitkov zo Srí Lanky: Erika Lenická; astrologicko-magický rozhovor s Pavlom Turnovským... a ďalšie originálne mená a zaujímavé riadky. Neotáľaj. Čítaj, píš, posielaj aj ty.

slnecnik 7

Poézia: Miroslav Dávid, Viktor Krpčiar, Dominika Slušná, Vlad Vakov
Próza: Marína Belišavá, Erika Lenická, Rudolf Majtán
Publicistika: Daniela Lysá, Mária Pažmová, Jana Popovicsová, Miloslav Špoták
Výtvarná tvorba: Vlad Vakov, Tomáš Bereš

a ešte viac zaujímavých mien vo vnútri

Slnecnik 6

Nájdete: ilustrácie od Katastrofé (vrátane tej na obálke); reportáže (Matej Matúš, Rudi Majtán), S.O.S.známku, cestopis z nordických zákutí (Peter Dvorák, Balázs Szarka), knižnú recenziu Hvoreckého Lovcov a zberačov (Daniela Lysá), hudobný antik klasika Zola, 2. časť rozhovoru so Zuzanou Antares a veľa dobrej poézie a prózy a možno aj niečo ďalšie

Slnecnik 5

V piatom Slnečníku sa vám predstavujú poeti z Literárneho klubu TakSi Topoľčany, o svoju tvorbu sa s nami podelil aj špeciálny hosť Juraj Mirilovič, niekoľko starých známych redakčných prispievateľov a na záver prvá časť rozhovoru s okultistom dobre známou čarodejnicou, autorkou kníh o tarote a mágii - Zuzanou Antares. 

4

Lucia Huňadyová, Peter Šípoš, Tomáš Kučírek, Kata J. Szida aď.

3

Alena Maršálková, Igor Tyšš, Peter Hupka, Miloslav Špoták, Ján Földeši, Lenka Segiňová, Ján Marko, Damian Čataj a ďalší.

2

V druhom čísle Slnečníka nájdeš aj tieto mená: Gustav Meyrink, Gaspar Noé, Frida Kahlo, Big Brother & The Holding Company a mnohé ďalšie.

1

V prvom čísle Slnečníka nájdeš niečo z literárnej tvorby týchto autorov: Peter Staríček, Ondrej Krasko, Nell Goliášová, Juraj Majtán, Zoltán Kőrös, Rudolf Majtán, Lucia Lenická, Matej Matúš, Nikoleta Titková, Dominika Zúborová.